asdfa
Click Here
Click Here

خیلی سخت است که پاسخ کودکانمان را بلد نباشیم

ما به شما کمک میکنیم تا پاسخ فرزندانتان را به راحتی بدهید

هزار سوال در یک سوال؛ خدا کیه ؟

خدا کیه؟ خدا چیه؟ خدا کجاست؟ خدا کجا زندگی می‌کنه؟ چرا نمی‌تونیم خدا رو ببینیم؟ خدا چی می‌خوره؟ خدا چی می‌پوشه؟ خدا زنه یا مرد؟ خدا چطور به‌دنیا اومده؟ بابا و مامان خدا کیه؟ و…

دستِ‌کم دو بار تو زندگی‌مون به طور جدی با این سوالات روبرو می‌شویم، یه بار زمانی که خودمون بچه هستیم و هزاران سوال مختلف در مورد خدا تو ذهنمون نقش می‌بنده و یه بار هم زمانی که پدر یا مادر می‌شویم باید به هزاران پرسش و  و صدها کنجکاوی بچه‌هامون درباره خدا جواب بدهیم.

ماجرای پاسخ به پرسشهای دینی کودکان، زمانی پیچیده‌تر می‌شه که گاهی نه ‌تنها خودمون جواب درستی برای این سوالات نداریم؛ بلکه هنوز به این سوالها  فکر هم نکرده ایم. گاهی هم جوابش را بلد هستیم؛ ولی نمیتوانیم به زبان ساده در مورد خدا با بچه‌ها حرف بزنیم.

از طرف دیگه ماجرا به همین‌جا هم ختم نمی‌شه و اگه نتونیم جواب درستی به بچه‌هامون بدیم یا جواب‌هامون اشتباه و همراه با شک و تردید باشه، اونا هم می‌رن و جای دیگه دنبال پاسخ سوالاتشون می‌گردن. حواستون باشه نسل امروز که از بچگی تمام ابزارها و رسانه‌های در اختیارشه، نسلی نیست که با جواب‌های سربالا قانع بشه.

ما به عنوان پدر و مادر، مسئول اصلی پاسخ‌گویی به سوالات فرزندانمون درباره خدا هستیم. ما در برابر کودکان مون وظیفه داریم.  ما پدر مادرها یکی از این کارها را انجام می‌دهیم:

1.یواشکی از جواب دادن فرار میکنیم و پاسخ‌ سربالا میدهیم.

2.تلاش می‌کنیم هر چی بلد هستیم را تحویل بچه مون بدهیم و بگیم جواب همینه

3.گاهی هم اون را به دایی یا عمو یا معلم شون حواله میدهیم که از اونها بپرسند.

ولی راهکار ساده اون را ما به شما میدهیم.

شماها میخواهید بدونید که چطور باید به سوالهای دینی بچه‌ها جواب بدیم؟

کارشناسان ما سالها تلاش کرده اند تا پاسخ ساده ای که کودکان میفهمند برای شما آماده سازند و آنها را در دسترس شما قرار دهند. نشر جمال به پشتوانه سال‌ها فعالیت در حوزه کودکان مجموع کتاب‌هایی رو برای آشنایی کودکان با خدا آماده کرده که با اونها میشه خیلی راحت به تمام سوالات بچه‌های در مورد خدا جواب داد. از این به بعد خیال شما رو از پاسخ دادن به کودکان تان آسوده می‌کنه.

 

ویژه کتاب های

آشنایی کودکان

با خدا

برای دریافت آنی کد تخفیف و اطلاع از آخرین  طرح های فروش ویژه انتشارات جمال ایمیل خود را وارد کنید

خدا؟ چیه کیه؟ کو؟

کتاب “خدا کیه؟ چیه؟ کو؟” به 20 سوال مهم درباره خدا با زبان شعر پاسخ می‌ده. استفاده از شعر هم برای بچه‌ها جذابه و هم اینکه باعث می‌شه بهتر تو ذهنشون بمونه. جالب بدونید این اشعار سروده‌ سرکار خانم رودابه حمزه‌ای است و از کتاب خداشناسی قرآنی کودکان الهام گرفته شده.

این اثر به زبان انگلیسی، آلمانی و عربی هم ترجمه شده. 

خدایا اجازه

این کتاب در قالب پرسش و پاسخ‌هایی است که بین کودکان و خدا شکل میگیره. بچه ها می پرسند  و خدا جواب میدهد.    این کتاب معرفی لطیفی از خدای پیامبران به کودکان هسات. خدایی مهربان و دلسوز و خردمند. سعی کردیم طوری جواب سوالات بچه‌ها رو بدیم که با خدای واقعی درون خودشون بیشتر آشنا و دوست بشن.

ویژه کتاب های

آشنایی کودکان

با خدا

برای دریافت آنی کد تخفیف و اطلاع از آخرین  طرح های فروش ویژه انتشارات جمال ایمیل خود را وارد کنید

آشنایی اجمالی با انتشارات جمال

سال تاسیس: 1379
صاحب امتیاز: علیرضا سبحانی نسب
نوع خدمات سایت: فروش کتاب با موضوع خدا شناسی کودک
دفتر مرکزی: شهر مقدس قم

اطلاعات تماس

  • آدرس انتشارات جمال

قم خیابان دورشهر، کوچه 18، فرعی اول سمت چپ، ساختمان جمال، پلاک 39

  • jamalnashr@yahoo.com
  • 31635 - 025
نشر جمال

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به شرکت انتشارات جمال است

سبد خرید شما

بستن
Scroll To Top
ایمیل Instagram تلگرام