asdfa
Click Here
Click Here
Previous
Next

خیلی سخت است که پاسخ کودکان‌مان را بلد نباشیم

ما به شما کمک می‌کنیم تا پاسخ فرزندان‌تان را به راحتی بدهید

هزار سوال در یک سوال؛ خدا کیه ؟

خدا کیه؟ خدا چیه؟ خدا کجاست؟ خدا کجا زندگی می‌کنه؟ چرا نمی‌تونیم خدا رو ببینیم؟ خدا چی می‌خوره؟ خدا چی می‌پوشه؟ خدا زنه یا مرد؟ خدا چطور به‌دنیا اومده؟ بابا و مامان خدا کیه؟ و…

دستِ‌کم دو بار تو زندگی‌مون به طور جدّی با این سوالات روبرو می‌شویم، یه بار زمانی که خودمون بچه هستیم و هزاران سوال مختلف در مورد خدا تو ذهنمون نقش می‌بنده و یه بار آن زمانی که پدر یا مادر می‌شویم باید به هزاران پرسش و صدها کنجکاوی بچه‌هامون درباره خدا جواب بدهیم.

ماجرای پاسخ به پرسش‌های دینی کودکان، زمانی پیچیده‌تر می‌شه که گاهی نه ‌تنها خودمون جواب درستی برای این سوالات نداریم؛ بلکه هنوز به این سوال‌ها  فکر هم نکرده‌ایم. گاهی هم جوابش را بلد هستیم؛ ولی نمی‌توانیم به زبان ساده در مورد خدا با بچه‌ها حرف بزنیم.

از طرف دیگه ماجرا به همین‌جا هم ختم نمی‌شه و اگه نتونیم جواب درستی به بچه‌هامون بدیم یا جواب‌هامون اشتباه و همراه با شک و تردید باشه، اونا هم می‌رن و جای دیگه دنبال پاسخ سوالات‌شون می‌گردن. حواستون باشه نسل امروز که از بچگی تمام ابزارها و رسانه‌ها در اختیارشه، نسلی نیست که با جواب‌های سر بالا قانع بشه.

ما به عنوان پدر و مادر، مسئول اصلی پاسخ‌گویی به سوالات فرزندان‌مون درباره خدا هستیم. ما در برابر کودکان‌مون وظیفه داریم.  ما پدر مادرها یکی از این کارها را انجام می‌دهیم:

1.یواشکی از جواب دادن فرار می‌کنیم و پاسخ‌ سر بالا می‌دهیم!

2.تلاش می‌کنیم هر چی بلد هستیم را تحویل بچه‌مون بدهیم و بگیم جواب همینه!

3.گاهی هم اون را به دایی یا عمو یا معلم شون حواله می‌دهیم که از اونها بپرسند!

ولی راهکار ساده اون را ما به شما می‌دهیم.

شماها می‌خواهید بدونید که چطور باید به سوال‌های دینی بچه‌ها جواب بدیم؟

کارشناسان ما سال‌ها تلاش کرده‌اند تا پاسخ ساده‌ای که کودکان می‌فهمند برای شما آماده سازند و آنها را در دسترس شما قرار دهند. نشر جمال به پشتوانه سال‌ها فعالیت در حوزه کودکان مجموع کتاب‌هایی رو برای آشنایی کودکان با خدا آماده کرده که با اونها می‌شه خیلی راحت به تمام سوالات بچه‌ها در مورد خدا جواب داد. از این به بعد خیال شما رو از پاسخ دادن به کودکان‌تان آسوده می‌کنه.

 

ویژه کتاب‌های

آشنایی کودکان

با خدا

برای دریافت آنی کد تخفیف و اطلاع از آخرین  طرح‌های فروش ویژه انتشارات جمال ایمیل خود را وارد کنید.

خدا؟ چیه کیه؟ کو؟

کتاب «خدا کیه؟ چیه؟ کو؟» به 20 سوال مهم درباره خدا با زبان شعر پاسخ می‌ده. استفاده از شعر هم برای بچه‌ها جذّابه و هم اینکه باعث می‌شه بهتر تو ذهن‌شون بمونه. جالبه بدونید این اشعار سروده‌ سرکار خانم رودابه حمزه‌ای است و از کتاب خداشناسی قرآنی کودکان الهام گرفته شده.

این اثر به زبان انگلیسی، آلمانی و عربی هم ترجمه شده. 

خدایا اجازه

این کتاب در قالب پرسش و پاسخ‌هایی است که بین کودکان و خدا شکل می‌گیره. بچه‌ها سوال می‌پرسند  و خدا جواب اونها را می‌ده.    این کتاب معرفی لطیفی از خدای پیامبران به کودکان هست. خدایی مهربان و دلسوز و خردمند. سعی شده طوری جواب سوالات بچه‌ها رو بدیم که با خدای واقعی درون خودشون بیشتر آشنا و دوست بشن.

ویژه کتاب‌های

آشنایی کودکان

با خدا

برای دریافت آنی کد تخفیف و اطلاع از آخرین  طرح‌های فروش ویژه انتشارات جمال ایمیل خود را وارد کنید.

آشنایی اجمالی با انتشارات جمال

سال تاسیس: 1379
صاحب امتیاز: علیرضا سبحانی‌نسب
نوع خدمات سایت: فروش بهترین کتاب‌های کودک
دفتر مرکزی: شهر مقدس قم

اطلاعات تماس

  • آدرس انتشارات جمال

قم خیابان شهید فاطمی(دورشهر)، کوچه 18، فرعی اول سمت چپ، ساختمان جمال، پلاک 39

  • 31635 - 025
نشر جمال

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت متعلق به شرکت انتشارات جمال است

سبد خرید شما

بستن
Scroll To Top
ایمیل Instagram تلگرام